Haber

Gaziantep’te karda mahsur kalan hasta nakil aracı belediye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Gaziantep’in Nizip ilçesinde hasta almaya giderken kar nedeniyle yolda mahsur kalan nakliye aracı belediye ekiplerince kurtarıldı.

Sultan Abdülhamit Mahallesi’nde kar nedeniyle ilerleyemeyen hasta nakil aracı olduğu ihbarını alan ekipler, iş makinesi yardımıyla aracı bulunduğu yerden çekerek tedavisine devam edecek vatandaşların sağlığa ulaşmasını sağladı. merkez.

Şoför Bilal Şeker, Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve ekibine teşekkür etti.

“Ekipler kar temizleme çalışmalarına devam ediyor”

Nizip Belediyesi, kar yağışının ardından ilçede olumsuz bir durum yaşanmaması adına kar küreme çalışmalarına devam ediyor.

Gece saatlerinden itibaren etkisini gösteren yoğun kar yağışına karşı hazır bekletilen Nizip Belediyesi, ulaşımın sorunsuz olması için kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Ana arterlerde kar küreme yapan gruplar, ara sokaklarda ve mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe merkezinin yanı sıra kırsal kesimde de görev yapan gruplar, sürücülerin yollarda herhangi bir aksilikle karşılaşmaması ve günlük yaşamlarının aksamaması adına faaliyetlerini sürdürüyor.

Sürücüleri yola çıkmadan önce gerekli önlemleri almaları konusunda uyaran Belediye Başkanı Mehmet Sarı, yolların açık kalması ve ulaşımın aksamaması için yoğun çaba sarf edildiğini belirterek, ekiplerin 24 saat çalıştığını kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu