Teknoloji

Efsanevi Oyun Max Payne 2 Şaka Bir Fiyatla Steam’e Geri Döndü: Satın Alma!

Kara film türünün efsane temsilcilerinden biri olan Max Payne,İlk olarak 2001 yılında çıkmıştır. Çıktıktan sonra türünün en güzel temsilcilerinden biri haline gelen oyunun ikincisi 2003 yılında karşımıza çıkmıştır.

Pek çok nostalji oyunundan biri olan Max Payne bir süredir ortalıkta dolaşıyor. Steam’de satışta değildi.oyun satıştan kaldırıldı, bir şaka fiyatı ileplatforma geri dönün.

Max Payne 2 sonunda Steam’e geri döndü

Polislikten bir anda intikam hırsına dönüşen Max Payne’in maceralarını konu alan oyun, aksiyon sahneleri ile birçok kişinin unutulmaz oyunları arasında yerini alıyor.

Max Payne 1 ve 2 eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alıp oyunseverlere ayrı bir yer edinmiş olsa da ne yazık ki Satışlarda başarısız oldu.Ancak oyun yine de bir efsane olmayı başarmış, hatta 2008 yılında aynı isimde bir oyun daha çıkmıştı. Film uyarlaması da yapıldı.

Serideki diğer oyunlar oyuncuların beğenisine sunulsa da, Max Payne 2′ satılmadı Birkaç yıl önce Steam satışlarından kaldırılan oyun serisinin ikincisi nihayet platforma geri döndü. Çıkışından bu yana 20 yıl geçmesine rağmen oyun hala birçok oyuncunun hafızasında yer alıyor; 18 TL indirimsiz, indirimli ise 6,30 TLfiyatıyla hayranlarını memnun etti.

Max Payne 2 şu anda Steam’de, 10 Ağustos’a kadarşimdi indirimli fiyatla almamış olan oyunseverlerin kütüphanesine dahil edilebilir.

Max Payne’in resmi tanıtımı:

Max Payne 2 resmi tanıtım videosu:

haber-polatli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu