Haber

Gülşen’in yılbaşı gecesi kazanacağı fiyat şaşırttı

30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde imam hatipliler hakkında söylediği sözler nedeniyle ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçundan ikinci kez hakim karşısına çıktı. Gülşen‘nin duruşması 1 Mart 2023’e ertelendi. Ertelemenin ardından Gülşen sahnelere geri döndü.

ESPİRİ GÜNDEM

Konser sırasında hayranlarına, “Aranızda polisten kimse var mı? Ona göre dikkatli konuşayım” dedi. Gülşen’in bu şakası onu dinlemeye gelen herkesi güldürürken, o anlar sosyal medyada gündem oldu.

İZMİR’DE GÖREV VERECEK

Öte yandan yeniden sahnelere dönen Gülşen, yılbaşı gecesi İzmir’de bir konser düzenleyecek. Gülşen’in yılbaşı konseri için 5 milyon TL alacağı da paylaşıldı.

GÜLŞEN DAVASI

İmam hatiplere yönelik sözleri nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan müzisyen Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi. Cezaevi girişinde bekleyen yakınları ve arkadaşları alkışlarla cezaevine gönderildi.

Savcılık, “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan re’sen soruşturma başlattı. Gülşen, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında polisle birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adliye Sarayı’na getirildi. Gülşen’in savcılığa verdiği sözün ardından nöbetçi hakim tarafından tutuklanmasına karar verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu