Haber

Ev hanımı üretme etkinliği düzenlendi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Ev Hanımı Üretmek” faaliyetleri kapsamında düzenlenen programa katıldı. Önder Topaloğlu’na Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül eşlik etti.

Atatürk Parkı’nda her ay düzenlenen etkinliklerde Kemer’de bulunan rezidans hanımları el emeği göz nuru eserlerini satarak kendi konut ekonomisine katkıda bulundular.

Çarşı alanındaki stantları tek tek ziyaret eden Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül, vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi. Önder Topaloğlu çarşı alanında gözleme yaptı.

Etkinlikler kapsamında Noel Baba gösterisi ve Bağımsız Devletler Topluluğu Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (FİLİZ) dans gösterisi gerçekleştirildi.

Köpek ve kedi şirinlik yarışmasının da yapıldığı etkinlikte köpek sahipleri komiteden tam not almaya çalıştı.

Etkinlik kapsamında Nevzat Esen konser verdi ve halk oyunları gösterisi sunuldu. Kemer Anadolu Hastanesi de kura çekti.

Yarışmada Nika adlı Toy Poodle köpek birinci olurken, Chanel adlı İskoç kedi birinci oldu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi’nin destekleriyle her ay düzenlenen ‘Üreten Ev Hanımları’ etkinliğine katılmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Yılın son etkinliğinin oldukça renkli görüntülere sahne olduğunu belirten Başkan Topaloğlu, “Belediyemizin destekleriyle gerçekleştirilen etkinlik çok güzel geçti. Etkinliğe gelenler çeşitli eğlenceler ve dans gösterileri ile keyifli vakit geçirdiler. Etkinlik kapsamında düzenlenen kedi köpek yarışması da büyük ilgi gördü. Özellikle çocuklarımız çok eğlendi. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu